Turkce Gta Forumu [TR]

Sitemize Giriş İçin Tıklayın

Join the forum, it's quick and easy

Turkce Gta Forumu [TR]

Turkce Gta Forumu [TR]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Daum:Altımı Oydular..

SnowBodyTR
    SnowBodyTR
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Rep Puanı : 1

Daum:Altımı Oydular.. Empty Daum:Altımı Oydular..

Mesaj tarafından SnowBodyTR Perş. Haz. 17, 2010 12:21 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

F.Bahçe ile bağı pamuk ipliğine bağlı olan Daum gemileri yaktı!.. Alman hoca dün çok sert açıklamalar yaptı: "Başkan Aziz Yıldırım artık karar versin. Kulübü nasıl yönetecek ve kiminle devam edecek? Başkanla yarın (bugün) her şeyi konuşacağız. Aykut Kocaman mı yoksa ben mi? Bu spekülasyonlar bitmeli. Bunu açıklamaları lazım ki artık herkes yoluna baksın."

1 TRANSFER YAPTIM
    "Teknik direktör olarak ipleri elime alamadım. Ben ne zaman transfer konuşmak istediysem Aykut Kocaman yanına iki üç kişi daha alıp beni ikna edip transfere gerek olmadığını söyledi. Hep Kocaman ve arkadaşlarının dediği oluyordu. Geçen sezon sadece 1 transfer yaptım, o da Cristian Baroni. İkibaşlılık yanlış. Herkes eteğindeki taşları dökecek, yüzleşme zamanı geldi."

BENİ SADECE BAŞKAN KOVAR

Gece 22.00'de İstanbul'a gelen Daum şunları söyledi: "Ben buraya mektupla çağırıldım. Hem benim hem de yöneticilerin söylediklerine dikkat etmesi gerekiyor. Aziz Yıldırım dışında kimse kalıp kalmayacağıma karar veremez. Bana 'Kocaman teknik direktör olmayacak' dendi. Durum değişti mi bilmiyorum. Aragones gibi paramı son kuruşuna kadar alacağım diye ısrarım yok."

fotomac
    [TL]MUHAMMET
    [TL]MUHAMMET
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Rep Puanı : 0

Daum:Altımı Oydular.. Empty Geri: Daum:Altımı Oydular..

Mesaj tarafından [TL]MUHAMMET Ptsi Haz. 21, 2010 7:44 am

adama fotoshop mu yaptınız len :D

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 1:20 pm