Turkce Gta Forumu [TR]

Sitemize Giriş İçin Tıklayın

Join the forum, it's quick and easy

Turkce Gta Forumu [TR]

Turkce Gta Forumu [TR]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Güiza: Hiçbir yere gitmiyorum...

SnowBodyTR
    SnowBodyTR
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Rep Puanı : 1

hiihooha Güiza: Hiçbir yere gitmiyorum...

Mesaj tarafından SnowBodyTR Perş. Haz. 17, 2010 12:29 pm

Güiza: Hiçbir yere gitmiyorum...

Fenerbahçe'de kaçırdığı gollerle büyük tepki toplayan Güiza'nın takımda kalıp kalmayacağı tartışılırken, İspanyol golcü hiçbir yere gitmeye niyetli olmadığını açıkladı. Güiza ülkesinin önemli haber portallarından Andalucianinformacion'a verdiği demeçte, "Fenerbahçe'de iki sezon geçirdim ve üçüncüsüne giriyorum. Kulübümde başarılı olmak için elimden geleni yapacağım. Atacağım gollerle yeniden doğacağıma ve taraftarlarla barışacağıma inanıyorum. Ayrılmak gibi bir niyetim yok" dedi.Lig TV'nin internet sitesinin haberine göre: Güiza, Dünya Kupası'na gidemediği için üzgün olduğunu ama çok çalışarak ve Fenerbahçe'de büyük başarılara imza atarak bir sonraki Avrupa Şampiyonası'nda İspanya formasını giyeceğini ifade etti.
    Fenerbahçe yönetiminin de iyi bir talip çıkmaması halinde Güiza'yı göndermeyi düşünmediği, ancak yanına çok bir bir santrfor almayı planladığı öğrenildi.

Öte yandan CSKA Moskova'nın genel menajeri Roman Babayev, Fenerbahçe'nin Caner Erkin için kendilerine teklif yaptığını açıkladı.
    Rusya'da yayın yapan Sport Express gazetesine konuşan Babayev, "Fenerbahçe, Caner Erkin için teklif yaptı ama bizim için uygun olduğunu düşünmediğimiz için reddettik" dedi.

Milliyet
    D3RS1ML1
    D3RS1ML1
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Rep Puanı : 7

hiihooha Geri: Güiza: Hiçbir yere gitmiyorum...

Mesaj tarafından D3RS1ML1 Perş. Haz. 17, 2010 1:18 pm

Guizayı Seneyede Bekliyoruz :D

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 8:02 pm