Turkce Gta Forumu [TR]

Sitemize Giriş İçin Tıklayın

Join the forum, it's quick and easy

Turkce Gta Forumu [TR]

Turkce Gta Forumu [TR]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook Video Scripti

Sipsi Çakıcı
    Sipsi Çakıcı
    Administratör
    Administratör

Rep Puanı : 5

Facebook Video Scripti Empty Facebook Video Scripti

Mesaj tarafından Sipsi Çakıcı Salı Kas. 02, 2010 4:03 pm

Bu versiyonda pek yeni birşey yok. En yeni özellik kategori seçimi. Artık istediğiniz kategoriye videolarınızı ekleyebileceksiniz. Video bilgilerini düzenlediğimiz botta ise bazı eksiklikler vardı onları giderdim. Daha sonra wordtube temasını yeniden düzenledim.

Diğer özellikler eski versiyonlarla aynı.

İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyası açın. İçindeki wordtube klasörünü wp-content/themes içine atıp aktif edin. Plugins klaösründeki ekletileri wp-content/plugins içine atın ve aktif edin. facebookedit ve facebooked klasörlerini ve player.swf dosyasını ana dizine atın. facebookedit ve facebooked klasörlerinin içindeki index.php yi kendinize göre düzenlemeyi unutmayın. Facebook kullanıcı adı ve şifrenizi yazmanız gerekli. Bota giriş şifrelerini değiştirmek için pass_protect.php de 10. satırı kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

kullanıcı adı: admin
    şifre: demo

Bilgilerin değiştirildiği bot: Buradan
    Bilgilerin değiştirilmediği bot: Buradan

Sitenin demosu: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Download: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yardımı için darbetim'e ve bilgilerin düzenlendiği botu paylaşan ChatLakTurK'e teşekkürü borç bilirim.

Arkadaşlar sizden tek bir ricam var. Şurdan burdan linkimi kaldırmayın veya şunu yapın bunu yapın demiyorum. Sadece konu hakkında yorumlarınızı eksik etmeyin. Ben bu scripti yayınlarken bana hiç bir geliri olmuyor. Sadece birgün lazım olurda işinize yarar diye paylaşıyorum. Şimdiden teşekkürler...

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 8:30 am